Jungleradical Crew members:
(dřívější členové  JRC jsou vypsáni zcela dole)
V současné době má Jungleradical Crew celkem 4
členy


ČLEN JUNGLERADICAL CREW 2010 DO DNES

Dark DnB / IDM Electro / Tekk experimental

DJ Wakku - Stepoutside Remaster

DOWNLOAD SET 1.

DJ Wakku - Drill inside

DOWNLOAD SET 2.

DJ WakkU - Say Hello To The Dark

DOWNLOAD SET 3.

Wakku už od útlého dětství byl veden v jeho rodině k hudbě, a to především díky svému otci, který byť rocker, tak starší electronická scéna mu nedělala problémy. Od mala bylo Wakkuho snem hrát na bicí nebo se jakkoliv dostat aktivně k hudbě, ovšem nástup elektronické muziky jeho sen takřka "zničil" ovšem nic není ztracené úplně, vždy je návratu :) Zkrátka a jednoduše se Wakku dostal z Rocku k Raveové sceně, a na Hardcore již kolem 7 let.
Hudební cesta prošla kolem Metálu, Hard Techna i IDM až k roku 1999, kde okusil dnb hlavně z filmu "Human Traffic" který tenkrát zamával světem okolo elektronické hudby. (citace Wakku:) "ještě teď pamatuji jak si jako malej "cvrček" pouštím neustale dokola tu scénu s Aphrodite - Stalker"  Od oné doby se Wakkimu zdá, že vše okolo hard-techna atp. se začalo celkem ztrácet v obraze a tak nějak upadat či snad se podřizovat vzrůstající popularitě DnB.
Pomalu ale jistě se Wakku odpoutal od všech starších stylů, a našel absolutně vše co potřeboval v DnB, a to od tenkrát ještě inteligentnějšímu podání jump-upu, přes Liquidfunk a Neurofunk (rok 2002), ale stále tomu něco chybělo, a tak kolem roku 2004 kdy se Wakku začal naplno pohybovat v dnb, docházi k nástupu moderního Techstepu, který dokáže naplnit jeho původní "Techno" stránku ze které vyrůstal a ve které se pohyboval před lety. Náhle objevuje i hardstep který Wakkounoj sedl maximalně...
(citace) "V tuto chvíli jsem se odcitl v temnotách které mi byli opravdu nejblíže, a už od roku 2005 - 2007 jsem začal být věrný převážně darkstepu či až k massivně tvrdému drumandbassu koketující téměř z metalcorem nové éry (např. Petr Kurten , Forbidden Society či Zardonic atp.) A co je více nežli jisté, tak od této selekce rozhodně nehodlá utíkat...
Od září 2010 se i Wakku stává dalším oficiálním členem východočeské partičky Jungleradical Crew a bude zastávat role jistého "temného řezníka" naší crew, protože jeho selekce bude velice stylově totožná s tím co se tak nějak hraje na akcích jako jsou Therapy Sessions...

NEJAKTIVNĚJŠÍ ČLEN JUNGLERADICAL CREW
ČLEN JUNGLERADICAL CREW
2012 DO DNES

DnB & Jungle

Kouzlo DJingu mu učarovalo na přelomu roků 2002 a 2003, v té době si za tvrdě našetřené peníze pořizuje první mixpult, sluchátka a první "CD playery"(nejobyčejnější cenově dostupné přehrávače s regulovatelnou rychlostí přehrávání) a vydává se do neprobádaných končin beat matchingu. Začátky jeho hraní (2003) se nejprve ubíraly "rovným" směrem přes tech-house, Detroit a groovy techno až po hard techno.
Následují experimenty s breakbeatem, až se nakonec v roce 2007 dostává k drum&bassu, ve kterém nachází svou krevní skupinu a začíná pomalu a jistě střádat první vinylové kotouče obsahující frakturované beaty. Následují roky "hledání se" mezi subžánry... Nakonec přichází s crossoverově laděnými energickými sety se selekcí toho nejlepšího jež každá odrůda drum&bassu skýtá. V roce 2009 zakládá s DJem Frenkem S'Uhod Sound Crew, která se posléze rozrůstá o DJe Moera (který je ztělesněním temné stránky DnB v tomto seskupení) a začínající talentovanou řeznicí DJane Lüquid, která svými sety nekompromisně devastuje taneční parkety kamkoli přijede hrát. V dubnu 2012 vstupuje do drumandbassové partičky Jungleradical Crew skládající se z DJů, MCs i producentů.
Od roku 2013 se také mimojiné věnuje produkci, a vydává na FretNoiz Records již druhé album. Od roku 2013 jsou spolu se svou partnerkou JDane Lüquid a kolegou JD Bassem nejaktivnějšími členy Jungleradical Crew !
Oblíbené labely:
Uprising recordings, SOM, Close2Death, Hospital, RAM, BreakbeatKaos.
Oblíbení DJs:
Tony Coleman, Spor, DJ Marky, Krafty Kutz, Sigma etc.

Kwizaczech - Live dnb session (u tanecnice)

DOWNLOAD SET 1.

Kwizaczech - Broken Arm (minimix !) DOWNLOAD SET 2.

NEJAKTIVNĚJŠÍ ČLENKA JUNGLERADICAL CREW
ČLEN JUNGLERADICAL CREW 2012 DO DNES

DnB & Jungle / Liquid DnB

Jednou z věcí, které pro ní znamenali vždy absolutní tajemství byla hudba, kterou sice
milovala, ale nikdy se k ní pořádně nedostala. Drum&Bass jí navštívil teprve před několika lety (2010), ale naprosto jí pohltil a s nákupem nové techniky najednou přišla příležitost proniknout skrz “stěnu neznalosti”. S každou chybou přišla výzva ke zlepšení a z každým úspěchem se hledala nějaká chyba.
Díky podpoře a naprostý fascinaci už se toho žánru coby DJka nedokáže vzdát !
Oblíbenci: State of Mind, Black Sun Empire, Spor, Blockhe4d, Culture Shock, Ed Rush &
Optical, Sigma, Zinc and others etc.

Lüquid - Pure Vinyl II.

DOWNLOAD SET 1.

Lüquid - Pure Vinyl I. DOWNLOAD SET 2.

NEJAKTIVNĚJŠÍ ČLEN JUNGLERADICAL CREW
ČLEN JUNGLERADICAL CREW 2013 DO DNES

Oldschool raggajungle / DnB / Tekno / Oldschool

Mikro - Angry jungle

DOWNLOAD SET 1.

Mikro - Mash up raggajungle mix DOWNLOAD SET 1.
Mikro - Oldschool Trible minimix DOWNLOAD SET 1.

Hudební svět na Mikra dýchl již dávno před lety a netrvalo dlouho aby se stal on sám součástí hudebního dění, nakoupil gramofony, desky a začal hrát po klubech po celé ČR. Jeho sety jsou bezesporu dynamicky propletené všemi různými subžánry DnB/Jngle, ale převážně se jedná o oldschool jungle, raggajungle, občas prolnutý teknem, stylem raggatekk - ovšem experimentování se nevyhýbá a záleží hodně na tom s kým hraje. Mikro je velkým turntablistou s neukojitelnou láskou k vinylu, což dokazuje svými sety. Ti kdo měli možnost Mikra poznat, vědí, že během jeho vystoupení vás odnese úplně do jiné dimenze!
Kromě působení pod Jungleradical Crew je také součástí party Enlab sound System z Prahy kde hraje i techno.
PASIVNÍ ČLEN JUNGLERADICA LCREW
AKTIVNÍ ČLEN JUNGLERADICAL CREW V LETECH 2008 - 2014/2015

Jako DJ již pod Jungleradical crew nehraje !!!

OD ROKU 2015 JE JIŽ POUZE EDITOR WEBOVÝCH STRÁNEK JUNGLERADICA LCREW, SUPPORTÉR AKCÍ KONANÝCH JUNGLERADICAL CREW NEBO AKCÍ KDE ČLENOVÉ JUNGLERADICAL CREW HRAJÍ, EVENTUELNĚ SLOUŽÍ JAKO FOTOGRAF ČI KAMERAMAN NA AKCÍCH KDE JUNGLERADICAL CREW HRAJÍ A NEBO JAKO PASIVNÍ ÚČASTNÍK PŘÍPADNĚ JAKO ZÁSKOK ZA ČLENA JRC KTERÝ NEMOHL Z JAKÉHOKOLIV DŮVODU NA AKCI ZAHRÁT.

ADZi HRÁL OD ROKU 1999 DO ROKU 2015 JAKO DJ KTERÝ PROŠEL SNAD VŠENY ŽÁNRY ELEKTRONICKÉ HUDBY. ZAČAL S HIP-HOPEM A BREAKBEATEM, POTÉ PŘEŠEL NA HOUSE A TECHNO, POTÉ NA 2STEP A GARAGE UK, PO ROCE 2004 SE VZHLÉDL V AMBIENTU A CHILLOUTOVÉ HUDBĚ A OD ROKU 2006 SE ZAMILOVAL DO DRUMANDBASSU A JUNGLEU U KTERÉHO ZŮSTAL AŽ DO KONCE SVÉ DJ KARIÉRY V ROCE 2015.

V ROCE 1997 ZAPOČAL MIMO JINÉ TAKÉ SVOU AMATÉRSKOU PRODUCENTSKOU DRÁHU KTERÉ SE VĚNUJE DO DNES ALE POSLEDNÍ ROKY JIŽ POUZE PASIVNĚJI. POSLEDNÍ SAMOSTATNÉ ALBUM VYDAL V ROCE 2011 U ZNAČKY FRETNOIZ RECORDS A POTÉ JIŽ POUZE VOLNÉ PŘÍSPĚVKY DO KOMPILACÍ VYDÁVANÝCH NA ZNAČKÁCH MONTFORTH RECORDINGS (AT), AMACREEDO RECORDS 11 (CZ/MEX) NEBO FRETNOIZ RECORDS 98 (CZ). JEHO PRODUKCI I KOMPILACE JE MOŽNÉ VOLNĚ STAVOHAT NA WWW.ADZI.CZ

Členové kteří prošli JRC:


2003 - 2015 (zakladatel Jungleradical Crew)

2012 - 2015

2013 - 2015

2013 - 2015

2013 - 2015

2013-2013

2010 - 2013

2003 - 2013 (zakladatel Jungleradical Crew)

(2006)2011 - 2012

2007 - 2012


2007 - 2008